Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Dusza w ogniu. Zauroczenie
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
94
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
900,7 KB
Wydawnictwo:
Novae Res
Data wydania:
2015-02-01
ISBN:
978-83-7942-537-2
ISBN (druk):
978-83-7942-536-5

Biznes

Dusza w ogniu. Zauroczenie

Autor: Vanja Olimpia Z.
Opis
Młoda, zbuntowana i rozpieszczona dziewczyna imieniem Yasmine przyjeżdża jak co roku na wakacje do rodzinnego domu. Tym razem jednak prócz niej w posiadłości pod nieobecność rodziców zastaje tajemniczego, starszego mężczyznę imieniem Vae.
Yasmine nie darzy go sympatią. Mimo to facet przyciąga ją jak magnes. Co chwilę wchodzi jej w drogę, spotykają się niby przypadkiem, spędzają miłe chwile. Gdy wydaje się, że między parą zaczyna iskrzyć, Vae ma czelność ignorować Yasmine. Przyciągając coraz bliżej, uzależnia ją od siebie... A jak wiadomo, każde uzależnienie bywa szalenie niebezpieczne...

Byłam ładną dziewczyną, beztroską rozpieszczoną jedynaczką, córką Włoszki i bogatego biznesmena.
Bawiłam się, imprezowałam, piłam i pieprzyłam się na potęgę. Wydawało mi się, że wszystko, co robię, jest normalne. Dla mnie było.
Wtedy poznałam jego. Nie sądziłam, że mężczyźni tacy jak on istnieją na świecie.
Był… inny. Pokazał mi rzeczy, o których nawet mi się nie śniło. Przyniósł rozkosz i ból, miłość i nienawiść. Zmienił to, co znałam, w co wierzyłam. Nic już nie było takie, jak kiedyś. Nawet ja.
Zaślepiona uczuciem nie widziałam, jaki jest, do momentu gdy odebrał mi wszystko, w zamian dając życie, na jakie nie byłam przygotowana.
Oto część mojej historii.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

19.00
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI