O nas

Centrum Prasowe Kiosk24.pl powstało w czerwcu 2004 roku jako nowatorski w Polsce projekt i do dziś jest to jedyny polski sklep internetowy oferujący prenumeratę redakcyjną czasopism krajowych i zagranicznych, w tradycyjnej papierowej wersji, z wielu wydawnictw, ale z jednolitym, bezpiecznym i wygodnym systemem składania i opłacania zamówień.

Oferujemy prenumeratę w cenach redakcyjnych czyli NAJTANIEJ! Ponadto obowiązują u nas promocje, rabaty i gratisy dla prenumeratorów gwarantowane przez wydawnictwa. Organizujemy też własne akcje promocyjne i konkursy. Żaden z kolporterów nie oferuje równie atrakcyjnych cen i warunków prenumeraty!

Dlaczego promujemy prenumeratę? Ponieważ jest to najpewniejszy, najwygodniejszy i najkorzystniejszy sposób otrzymywania ulubionego czasopisma. Zapewnia regularną i punktualną dostawę oraz stałą ceną przez cały okres trwania.

W 2010 roku wzbogaciliśmy ofertę o prasę w wersji cyfrowej – w postaci zabezpieczonych plików PDF. Dzięki temu Kiosk24.pl to obecnie unikatowe miejsce w polskim Internecie, łączące ofertę prasy tradycyjnej/papierowej z nowoczesną/cyfrową, w formie prenumeraty jak również w sprzedaży egzemplarzowej. Stwarza to optymalne warunki wyboru i zakupu prenumeraty, w podjęciu decyzji pomaga też kompleksowy, funkcjonalny, czytelny i intuicyjny w obsłudze sposób prezentacji naszej oferty.


Centrum Prasowe Kiosk24.pl jest własnością firmy:

websky Sp. z o.o.
ul. Legionowa 28 lok. 1001
15-281 Białystok
www.websky.pl

REGON 050831682 NIP 542-25-88-840 KRS 0000087457 Sąd Rejestrowy - Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy KRS


Szczegółowy regulamin świadczenia usług przez Kiosk24.pl znajduje się w zakładce Regulamin