Strona główna /
Katalog /
Audiobooki /
Turecki - Kurs podstawowy
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

audiobook

Czas trwania:
145.12 min
Dostępne formaty:
MP3
Rozmiar pliku:
135,3 MB
Wydawnictwo:
Edgard
Data wydania:
2009-08-20
ISBN:
978-83-62482-83-2
ISBN (druk):
978-83-61828-01-3

Biznes

Turecki - Kurs podstawowy

Autor: Opracowanie zbiorowe
Opis
Turecki Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka tureckiego.

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój w hotelu i bez problemu porozumiesz się w większości sytuacji! Różnorodne ciekawostki zapoznają się z obyczajami oraz kulturą Turcji.

E-book (112 stron) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki, m.in. o tureckim Nowym Roku, meczetach, amulecie "Oko Proroka", wodzie różanej czy reformach Atatürka. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz typowe dla języka tureckiego konstrukcje, np. tamlama.

Wysokiej jakości nagrania (144 min.) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.

Nauka z kursem pozwala na opanowanie języka na poziomie podstawowym A2. Umożliwia to zrozumienie zdań i wyrażeń często używanych, bezpośrednio związanych z życiem codziennym (rodzina, zakupy, najbliższe otoczenie, praca), a także porozumiewanie się w tym zakresie.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

26.90
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
MP3