Victor Junior
okladka

Więcej informacji
Harmonogram publikacji
2016
Język publikacji
polski
Kraj
PL
Typ publikacji
czasopismo
ISSN
1643-5133
Wydawca
Agencja Wydawnicza AGA PRESS Sp. z o.o.
Częstotliwość
dwutygodnik (26 egz. w roku)
Dostępne prenumeraty
prenumerata cyfrowa papierowa       prenumerata cyfrowa cyfrowa
Sprzedaż egzemplarzowa:
prenumerata cyfrowaNIE prenumerata cyfrowaTAK
prenumerata cyfrowa Numery archiwalne dostępne w wersji cyfrowej.
Pliki do pobrania
strzałka w dół na szarym tle
Prenumerata krajowa
Prenumerata 1.5-roczna
Prenumerata obejmuje 39 kolejnych egzemplarzy. Podana cena uwzględnia 22% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 6.50 zł, w prenumeracie tylko 5.08 zł.

Wysyłka w cenie
Prezent niespodzianka
198.23
253.50 zł
Zawiera 5% VAT
TANIEJ 22%
Rozpocznij od numeru
Prenumerata roczna
Prenumerata obejmuje 26 kolejnych egzemplarzy. Podana cena uwzględnia 17% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 6.50 zł, w prenumeracie tylko 5.38 zł.

Wysyłka w cenie
139.88
169.00 zł
Zawiera 5% VAT
TANIEJ 17%
Rozpocznij od numeru
Prenumerata półroczna
Prenumerata obejmuje 13 kolejnych egzemplarzy. Podana cena uwzględnia 17% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 6.50 zł, w prenumeracie tylko 5.38 zł.

Wysyłka w cenie
69.94
84.50 zł
Zawiera 5% VAT
TANIEJ 17%
Rozpocznij od numeru
Prenumerata kwartalna
Prenumerata obejmuje 6 kolejnych egzemplarzy. Podana cena uwzględnia 17% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 6.50 zł, w prenumeracie tylko 5.38 zł.

Wysyłka w cenie
32.28
39.00 zł
Zawiera 5% VAT
TANIEJ 17%
Rozpocznij od numeru
Prenumerata roczna
Prenumerata obejmuje 26 kolejnych egzemplarzy. Podana cena uwzględnia 55% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 6.50 zł, w prenumeracie tylko 2.90 zł.

Wysyłka w cenie  
75.40
169.00 zł
Zawiera 23% VAT
TANIEJ 55%
Rozpocznij od numeru
Prenumerata półroczna
Prenumerata obejmuje 13 kolejnych egzemplarzy. Podana cena uwzględnia 48% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 6.50 zł, w prenumeracie tylko 3.40 zł.

Wysyłka w cenie  
44.20
84.50 zł
Zawiera 23% VAT
TANIEJ 48%
Rozpocznij od numeru
Opis
Victor Junior - niezbędnik nastolatka! Pismo edukacyjne, dwutygodnik dla uczniów klas IV-VI. Świetnie przygotowuje do sprawdzianu kończącego szkołę podstawową. Wiedza podana jest w sposób niepodręcznikowy, quizowy, ciekawostkowy. Edukacyjna tematyka pisma pomaga młodym Czytelnikom w nauce, a społeczna, krążąca wokół tematów rodziny, domu, relacji z przyjaciółmi, uczuć, hobby, porusza sprawy i problemy najważniejsze dla nastolatków. Prezentacja prestiżowych zawodów skłania do refleksji, rozbudza ambicje młodych czytelników i pomaga im już na tak wczesnym etapie określić swój profil zainteresowań. Rubryki "Dobrze to wiedzieć", "Miej zielone pojęcie o... przyrodzie", "Historia w komiksie", "Przystanek: wiersz", "Ale mit!", "Gramatyka i ortografia - to da się ugryźć!", "Pomysł na wypracowanie", "Język angielski" zawierają materiały będące doskonałym uzupełnieniem lekcji. W każdym numerze pisma szczegółowo omawiana jest inna lektura obowiązkowa. Nie ma to nic wspólnego z ogólnodostępnymi "brykami". Ćwiczenia z lektury i mądre wskazówki, jak czytać i rozumieć powieść, nowelę, wiersz przydają się nie tylko podczas pisania pracy domowej z lektury, ale też na lekcji i na sprawdzianie. W piśmie nie brakuje też stron poświęconych rozrywce (humor, krzyżówki). Znajdzie się też zawsze coś do poczytania, m.in. powieść w odcinkach "W mojej zakręconej klasie". Wyjątkową częścią każdego numeru jest arkusz z przykładowym testem, sprawdzianem po VI klasie wraz z prawidłowymi odpowiedziami i szczegółowym omówieniem zadań. Całość pisma wzbogaca przezabawny komiks uwielbiany przez Czytelników "Przypadki Tarantuli" w wersji polskiej i angielskiej! To świetny sposób na bezstresową, pozaszkolną naukę języka! Wśród współpracowników tworzących pismo są cenieni specjaliści z zakresu psychologii i pedagogiki szkolnej.
strzałka w dół na szarym tle