Polski Jubiler

okladka

Więcej informacji
Harmonogram publikacji
2016
Język publikacji
polski
Kraj
PL
Typ publikacji

czasopismo

ISSN
1429-3773
Wydawca
Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne PROMEDIA Sp. z o.o.
Częstotliwość
dwumiesięcznik (6 egz. w roku )
Dostępne prenumeraty
prenumerata cyfrowa papierowa      
Sprzedaż egzemplarzowa:
prenumerata cyfrowaNIE prenumerata cyfrowaNIE
prenumerata cyfrowa Numery archiwalne dostępne w wersji cyfrowej.

Polski Jubiler

Prenumerata krajowa

Prenumerata roczna
Prenumerata obejmuje 6 kolejnych egzemplarzy. Podana cena uwzględnia 10% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 20.00 zł, w prenumeracie tylko 18.00 zł.

Wysyłka w cenie
108.00
120.00 zł
Zawiera 8% VAT
TANIEJ 10%
Rozpocznij od numeru
Prenumerata półroczna
Prenumerata obejmuje 3 kolejne egzemplarze. Podana cena uwzględnia 5% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 20.00 zł, w prenumeracie tylko 19.00 zł.

Wysyłka w cenie
57.00
60.00 zł
Zawiera 8% VAT
TANIEJ 5%
Rozpocznij od numeru

Opis

Polski Jubiler to miesięcznik ukazujący się od 1997 roku. Obecnie jest to najbardziej opiniotwórcze pismo o charakterze business-to-business branży jubilerskiej, zegarmistrzowskiej i złotniczej w Polsce. Czasopismo jest patronem medialnym wszystkich najważniejszych wydarzeń branżowych: targów, konferencji, seminariów i sesji naukowych, a także wystaw i konkursów. Magazyn zwraca uwagę wysmakowaną szatą graficzną. Redakcja stawia na ofertę i misję, którą najlepiej określa formuła business-to-business. Atutem pisma są autorzy, uznane autorytety w swoich specjalnościach. Współpracują z nami m.in. członkowie Krajowej Izby Gospodarczej Jubilersko-Zegarmistrzowskiej, członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników, Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych, Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Galwanotechnicznego. Polski Jubiler przeznaczony jest głównie dla osób prowadzących i zarządzających zakładami jubilerskimi, wytwórców oraz handlowców, a także do właścicieli sieci i sklepów jubilerskich, odpowiedzialnych za zakup towarów i usług oferowanych przez branżę.
strzałka w dół na szarym tle