National Geographic Polska

okladka

Więcej informacji
Harmonogram publikacji
2017
Język publikacji
polski
Kraj
PL
Typ publikacji

czasopismo

ISSN
1507-5966
Wydawca
Burda Media Polska Sp. z o.o.
Częstotliwość
miesięcznik (12 egz. w roku)
Dostępne prenumeraty
prenumerata cyfrowa papierowa      
Sprzedaż egzemplarzowa:
prenumerata cyfrowaNIE prenumerata cyfrowaNIE
prenumerata cyfrowa Numery archiwalne dostępne w wersji cyfrowej.

National Geographic Polska

Prenumerata krajowa

Prenumerata roczna
Prenumerata obejmuje 12 kolejnych egzemplarzy. Podana cena uwzględnia 20% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 12.99 zł, w prenumeracie tylko 10.33 zł. Ponadto prenumerata gwarantuje członkostwo w elitarnym towarzystwie NG.

Wysyłka w cenie
124.00
155.88 zł
Zawiera 8% VAT
TANIEJ 20%
Rozpocznij od numeru

Opis

Polska edycja znanego na całym świecie magazynu National Geographic. National Geographic to legenda wśród magazynów, z historią sięgającą 120 lat wstecz. Za tym tytułem stoi największe towarzystwo naukowe na świecie, które do tej pory sfinansowało ponad 8 tys grantów. To dzięki National Geographic odkryto między innymi legendarne miasto Inków Machu Picchu, wrak Titanica, szkielet superkrokodyla w piaskach Nigru. National Geographic to pismo dla ludzi o wszechstronnych zainteresowaniach, poszukujących rzetelnych i aktualnych informacji, ceniących wybitną fotografię i dbających o ochronę środowiska. Na jego łamach można znaleźć artykuły o najnowszych odkryciach archeologicznych i paleontologicznych, niezwykłych kulturach, przyrodzie, historii, medycynie. Porusza także tematy społeczne i polityczne, opisuje konflikty, problemy ekologiczne i efekty zmian klimatycznych. Obecnie na świecie ukazują się 33 wydania lokalne magazynu National Geographic, a co miesiąc czyta go blisko 40 mln ludzi.

W magazynie...

OBLICZA ZIEMI - piękne zdjęcia prezentujące świat i zjawiska, które na nim zachodzą.

TWOJE ZDJĘCIE - konkurs organizowany przez National Geographic Polska, w którym mogą wziąć udział czytelnicy polskiej edycji magazynu. Najlepsze zdjęcia, wybrane spośród propozycji nadesłanych do serwisu National-Geographic.pl, publikowane są na łamach miesięcznika.

RUBRYKI POPULARNONAUKOWE - prezentują ciekawostki ze wszystkich dziedzin nauki, m.in.: technologii, archeologii, techniki, ochrony środowiska.

WYWIAD - co miesiąc rozmowa z wybitnymi naukowcami, ekspertami w swoich dziedzinach.

REPORTAŻE - obszerne materiały, zarówno amerykańskie jak i polskie, bogato ilustrowane. Artykuły o ważnych odkryciach archeologicznych i paleontologicznych, kulturach, przyrodzie, historii, medycynie, a także problemach ekologicznych i efektach zmian klimatycznych.

KULISY - informacje o tym co wydarzyło się w życiu National Geographic, kulisy ważnych wydarzeń: wystaw i jubileuszy, historie powstawania reportaży, artykułów.
strzałka w dół na szarym tle