Dom i ogród

Murator

okladka

Więcej informacji
Język publikacji
polski
Kraj
PL
Typ publikacji

czasopismo

ISSN
0239-6866
Wydawca
ZPR Media S.A.
Częstotliwość
miesięcznik (12 egz. w roku)
Dostępne prenumeraty
prenumerata cyfrowa papierowa      
Sprzedaż egzemplarzowa:
prenumerata cyfrowaNIE prenumerata cyfrowaNIE
prenumerata cyfrowa Numery archiwalne dostępne w wersji cyfrowej.

Murator

Prenumerata krajowa

Prenumerata Budowlana Muratora i Architektury
12 numerów Architektury w cenie 8! 12 numerów Muratora w cenie 6! Dodatkowo 4 numery "Architektury od Wnętrza"! Oszczędność 124 zł w stosunku do ceny zakupu w kiosku! Możliwość zakupienia Numerów Specjalnych Muratora w niższej cenie! Bezpłatna e-karta HOME Profit, która uprawnia do zniżek w kilkudziesięciu sklepach internetowych, oferujących produkty związane z wyposażeniem lub wykończeniem wnętrz

Wysyłka w cenie
199.00
323.00 zł
Zawiera 8% VAT
TANIEJ 124.00 zł
wspolna okladka
Rozpocznij od numeru
Prenumerata roczna - Specjalna Muratora
12 numerów Muratora w cenie 10! 5 Numerów Specjalnych 2017: Wymarzony Ogród, Dom Energooszczędny, Modernizujemy Dom, ABC Instalacji, Modny Dach! Katalog Urządzamy Dom i Mieszkanie 2017/2018! Oszczędność 83 zł w stosunku do ceny zakupu w kiosku Możliwość zakupienia Numerów Specjalnych Muratora w niższej cenie! Bezpłatna e-karta HOME PROFIT, która uprawnia do zniżek w kilkudziesięciu sklepach internetowych, oferujących produkty związane z wyposażeniem lub wykończeniem wnętrz!

Wysyłka w cenie
150.00
Zawiera 8% VAT
TANIEJ 83.00
Rozpocznij od numeru
Prenumerata roczna - Praktyczna Muratora i Mojego Mieszkania
12 numerów Muratora w cenie 8! 12 numerów Mojego Mieszkania w cenie 6! 4 numery poradnika Zrób to sam 2017! Oszczędność 70 zł w stosunku do ceny zakupu w kiosku! Możliwość zakupienia Numerów Specjalnych Muratora w niższej cenie! Bezpłatna e-karta HOME PROFIT, która uprawnia do zniżek w kilkudziesięciu sklepach internetowych, oferujących produkty związane z wyposażeniem lub wykończeniem wnętrz!

Wysyłka w cenie
140.00
Zawiera 8% VAT
TANIEJ 70.00
Rozpocznij od numeru
Prenumerata roczna Muratora z książką Piękne Domy
W prenumeracie zyskujesz: 12 numerów Muratora w cenie 10! Książka-album "Piękne Domy. Współczesne realizacje z różnych rejonów Polski"! Oszczędność 48 zł w stosunku do ceny zakupu w kiosku! Możliwość zakupienia Numerów Specjalnych Muratora w niższej cenie! Bezpłatna e-karta HOME PROFIT, która uprawnia do zniżek w kilkudziesięciu sklepach internetowych, oferujących produkty związane z wyposażeniem lub wykończeniem wnętrz Oferta ważna do 31.12.2017

Wysyłka w cenie
125.00
143.88 zł
Zawiera 8% VAT
TANIEJ 13%
Rozpocznij od numeru
Prenumerata roczna Podstawowa Muratora
12 numerów Muratora w cenie 10 Oszczędność 30 zł w stosunku do ceny zakupu w kiosku! Możliwość zakupienia Numerów Specjalnych Muratora w niższej cenie! Bezpłatna e-karta HOME PROFIT, która uprawnia do zniżek w kilkudziesięciu sklepach internetowych, oferujących produkty związane z wyposażeniem lub wykończeniem wnętrz!

Wysyłka w cenie
115.00
143.88 zł
Zawiera 8% VAT
TANIEJ 20%
Rozpocznij od numeru
Prenumerata półroczna Muratora
6 numerów Muratora w cenie 5! Oszczędność 13 zł w stosunku do ceny zakupu w kiosku! Możliwość zakupienia Numerów Specjalnych Muratora w niższej cenie! Bezpłatna e-karta HOME PROFIT, która uprawnia do zniżek w kilkudziesięciu sklepach internetowych, oferujących produkty związane z wyposażeniem lub wykończeniem wnętrz!

Wysyłka w cenie
59.00
71.94 zł
Zawiera 8% VAT
TANIEJ 18%
Rozpocznij od numeru

Opis

Najpopularniejszy poradnik o tematyce budowlanej. Od 30 lat pomaga w budowie nowoczesnych, trwałych i zdrowych domów. W każdym numerze znajdują się praktyczne porady, projekty domów oraz opisy wybranych zagadnień związanych z budową, wykańczaniem i remontem.
strzałka w dół na szarym tle