Branżowe

Kominek

okladka

Więcej informacji
Harmonogram publikacji
2016
Język publikacji
polski
Kraj
PL
Typ publikacji

czasopismo

ISSN
1895-7560
Wydawca
Media United Sp. z o.o.
Częstotliwość
kwartalnik (4 egz. w roku)
Dostępne prenumeraty
prenumerata cyfrowa papierowa      
Sprzedaż egzemplarzowa:
prenumerata cyfrowaNIE prenumerata cyfrowaNIE
prenumerata cyfrowa Numery archiwalne dostępne w wersji cyfrowej.

Kominek

Prenumerata krajowa

Prenumerata roczna
Prenumerata obejmuje 4 kolejne egzemplarze. Podana cena uwzględnia 24% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 9.90 zł, w prenumeracie tylko 7.47 zł.

Wysyłka w cenie
29.90
39.60 zł
Zawiera 8% VAT
TANIEJ 24%
Rozpocznij od numeru
Prenumerata półroczna
Prenumerata obejmuje 2 kolejne egzemplarze. Podana cena uwzględnia 10% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 9.90 zł, w prenumeracie tylko 8.95 zł.

Wysyłka w cenie
17.90
19.80 zł
Zawiera 8% VAT
TANIEJ 10%
Rozpocznij od numeru

Opis

Kominek jest kwartalnikiem branży kominkowej w Polsce. Magazyn przedstawia zarówno informacje z branży (nowości, aktualności, imprezy branżowe) jak również tematykę skierowaną do osób szukających inspiracji przy projektowaniu kominków oraz osób już posiadających kominek, pragnących poszerzyć swoją wiedzę na temat prawidłowego użytkowania i konserwacji tego urządzenia.

Treść

Kominek podzielony jest na kilka działów poruszających tematykę istotną dla różnych grup czytelników.

TRENDY I ARCHITEKTURA to dział, w którym nasi redaktorzy oraz współpracownicy przedstawiają aranżacje, mogące dostarczyć Państwu pomysłów na urządzenie domu, mieszkania czy samego salonu - oczywiście z uwzględnieniem kominka. Połączenie tych dwóch działów sprawi, że czytelnicy skupiający się głównie na poszukiwaniu inspiracji, łatwo odnajdą interesujące ich materiały

WOKÓŁ KOMINKA to dział, w którym znajdują się opisy ciekawych produktów, odrobinę historii oraz luźne przemyślenia związane z kominkami.

TECHNOLOGIE I PORADY to część magazynu poświęcona wartym uwagi rozwiązaniom technicznym oraz poradom dla użytkowników kominków i tych, którzy dopiero planują jego zakup.

PREZENTACJE - tutaj zostawiamy firmom pole do popisu. Swoje oferty prezentują zarówno producenci, importerzy, dystrybutorzy urządzeń kominkowych, jak i mniejsze firmy, oferujące usługi związane z montażem kominków.

Nie zapomnieliśmy również o AKTUALNOŚCIACH I WYDARZENIACH, relacjach z targów i wydarzeń branżowych

Wyróżnik

Kominek to pierwsze w Polsce pismo, które kładzie tak duży nacisk na prezentacje rozwiązań aranżacji kominka i jego otoczenia. Nowoczesny skład magazynu wyróżnia go na tle pozostałych pism branżowych. Ciągły rozwój i dążenie do poprawy jakości artykułów sprawia, iż szybko zdobył uznanie czytelników.
strzałka w dół na szarym tle