Polityka, społeczeństwo

Historia Do Rzeczy

okladka

Więcej informacji
Język publikacji
polski
Kraj
PL
Typ publikacji

czasopismo

ISSN
2299-9515
Wydawca
Orle Pióro Sp. z o.o.
Częstotliwość
miesięcznik (12 egz. w roku)
Dostępne prenumeraty
prenumerata cyfrowa cyfrowa
Sprzedaż egzemplarzowa:
prenumerata cyfrowaNIE prenumerata cyfrowaTAK
prenumerata cyfrowa Numery archiwalne dostępne w wersji cyfrowej.

Historia Do Rzeczy

Prenumerata roczna
Prenumerata obejmuje 12 kolejnych egzemplarzy. Podana cena uwzględnia 18% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 7.95 zł, w prenumeracie tylko 6.50 zł.

Wysyłka w cenie  
78.00
95.40 zł
Zawiera 23% VAT
TANIEJ 18%
Rozpocznij od numeru
Prenumerata półroczna
Prenumerata obejmuje 6 kolejnych egzemplarzy. Podana cena uwzględnia 14% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 7.95 zł, w prenumeracie tylko 6.80 zł.

Wysyłka w cenie  
40.80
47.70 zł
Zawiera 23% VAT
TANIEJ 14%
Rozpocznij od numeru
Prenumerata kwartalna
Prenumerata obejmuje 3 kolejne egzemplarze. Podana cena uwzględnia 12% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 7.95 zł, w prenumeracie tylko 7.00 zł.

Wysyłka w cenie  
21.00
23.85 zł
Zawiera 23% VAT
TANIEJ 12%
Rozpocznij od numeru

Opis

Miesięcznik "Historia Do Rzeczy" to tytuł poświęcony tematyce społeczno-politycznej i jednocześnie wydanie specjalne tygodnika "Do Rzeczy". W "Historii Do Rzeczy" kierujemy się jedną podstawową zasadą - publikowane teksty muszą być przede wszystkim ciekawe. To co odróżnia "Historię Do Rzeczy" od innych pism dedykowanych wydarzeniom historycznym, to pisanie o sprawach, o których konkurencja nawet nie wspomina, i współpraca z najlepszymi autorami na rynku. Będziemy konsekwentnie wywabiali wszystkie "białe plamy" historii Polski i świata. Stałymi felietonistami pisma będą: Wiktor Suworow, a także Adam Zamoyski. Czytelnicy przekonają się, że mają do czynienia z pismem na światowym poziomie – zapowiada redaktor naczelny, Piotr Zychowicz.
strzałka w dół na szarym tle