Biznes
Forbes
okladka

Więcej informacji
Harmonogram publikacji
2017
Język publikacji
polski
Kraj
PL
Typ publikacji
czasopismo
ISSN
1733-7291
Wydawca
Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.
Częstotliwość
miesięcznik (12 egz. w roku)
Dostępne prenumeraty
prenumerata cyfrowa papierowa      
Sprzedaż egzemplarzowa:
prenumerata cyfrowaNIE prenumerata cyfrowaNIE
prenumerata cyfrowa Numery archiwalne dostępne w wersji cyfrowej.
Prenumerata krajowa
Prenumerata roczna
Prenumerata obejmuje 12 kolejnych egzemplarzy. Podana cena uwzględnia 10% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 11.90 zł, w prenumeracie tylko 10.67 zł.

Wysyłka w cenie
128.00
142.80 zł
Zawiera 8% VAT
TANIEJ 10%
Rozpocznij od numeru
Prenumerata półroczna
Prenumerata obejmuje 6 kolejnych egzemplarzy. Podana cena uwzględnia 6% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 11.90 zł, w prenumeracie tylko 11.17 zł.

Wysyłka w cenie
67.00
71.40 zł
Zawiera 8% VAT
TANIEJ 6%
Rozpocznij od numeru
Opis
FORBES jest miesięcznikiem gospodarczym, skierowanym do menedżerów wyższego i średniego szczebla, biznesmenów, osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Stanowi on źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać cele, przedstawia i tłumaczy różne zjawiska zachodzące w świecie biznesu. Istotna część magazynu to unikalne rankingi, opinie, analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu, zaczerpnięte z amerykańskiej edycji pisma. FORBES jest ósmym nieanglojęzycznym wydaniem magazynu, ukazującego się już m.in. w Brazylii, Japonii, Chinach, Korei i Rosji, przy czym w tym ostatnim kraju we współpracy z grupą Axel Springer. FORBES to prestiżowy amerykański magazyn o światowej renomie poświęcony tematyce biznesowej. Pierwsze wydanie ukazało się na rynku w 1917 roku. Znany jest na świecie przede wszystkim z publikacji różnorodnych rankingów. Autorzy FORBESA to światowe autorytety biznesu.
strzałka w dół na szarym tle