Elektrosystemy

okladka

Więcej informacji
Harmonogram publikacji
2017
Język publikacji
polski
Kraj
PL
Typ publikacji

czasopismo

ISSN
1509-2100
Wydawca
TECHMEDIA S.C. Jacek Różański Mariusz Ignatowicz
Częstotliwość
miesięcznik (12 egz. w roku)
Dostępne prenumeraty
prenumerata cyfrowa papierowa      
Sprzedaż egzemplarzowa:
prenumerata cyfrowaNIE prenumerata cyfrowaNIE
prenumerata cyfrowa Numery archiwalne dostępne w wersji cyfrowej.

Elektrosystemy

Prenumerata krajowa

Prenumerata roczna
Prenumerata obejmuje 12 kolejnych egzemplarzy. Podana cena uwzględnia 17% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 9.80 zł, w prenumeracie tylko 8.17 zł.

Wysyłka w cenie
98.00
117.60 zł
Zawiera 8% VAT
TANIEJ 17%
Rozpocznij od numeru
Prenumerata półroczna
Prenumerata obejmuje 6 kolejnych egzemplarzy. Podana cena uwzględnia 12% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 9.80 zł, w prenumeracie tylko 8.67 zł.

Wysyłka w cenie
52.00
58.80 zł
Zawiera 8% VAT
TANIEJ 12%
Rozpocznij od numeru
Prenumerata kwartalna
Prenumerata obejmuje 3 kolejne egzemplarze. Podana cena uwzględnia 8% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 9.80 zł, w prenumeracie tylko 9.00 zł.

Wysyłka w cenie
27.00
29.40 zł
Zawiera 8% VAT
TANIEJ 8%
Rozpocznij od numeru

Opis

ELEKTROSYSTEMY to lider na rynku czasopism branży elektrotechnicznej. W grudniu 2005 roku minie sześć lat od publikacji pierwszego numeru. Od początku stawiamy na rzetelność i profesjonalizm. Publikujemy rankingi, informujemy o pojawiających się nowościach technicznych oraz propagujemy nowoczesne rozwiązania stosowane w elektrotechnice. Czym się różnimy od konkurencji? Piszemy o przetargach, inwestycjach, zmianach personalnych. Przekazywane za naszym pośrednictwem wiadomości ekonomiczno-biznesowe wykorzystywane są przez kadrę zarządzającą, projektantów oraz właścicieli firm. Główni energetycy, technolodzy oraz służby utrzymania ruchu w zakładach energetycznych twierdzą, iż ELEKTROSYSTEMY są dla nich cennym źródłem wiedzy technicznej. Tworzymy zespół młodych i ambitnych ludzi. Dzięki stałemu kontaktowi z Czytelnikami na bieżąco śledzimy sygnały płynące z rynku. To właśnie Czytelnicy i ich opinie utwierdziły nas w przekonaniu o słuszności wydawania dodatków tematycznych. Co miesiąc do podstawowego wydania ELEKTROSYSTEMÓW dołączany jest specjalny raport, będący kompendium wiedzy o wybranym segmencie rynku elektrotechnicznego. Skupiając się na wysokim poziomie merytorycznym czasopisma nie zapominamy jednocześnie o stronie edytorskiej. Przejrzysta forma prezentacji informacji, alfabetyczne indeksy firm, osób, produktów oraz kalendarium najważniejszych wydarzeń mają pomóc Czytelnikowi w szybkim odszukaniu interesujących go zagadnień. ELEKTROSYSTEMY uczestniczą we wszystkich ważniejszych sympozjach, konferencjach i imprezach targowych, z których relacje znajdziecie Państwo na naszych łamach. Staramy się czynnie wspierać przedsięwzięcia oświatowe. Jesteśmy partnerem medialnym Instytutu Szkoleniowego Schneider Electric, wyłącznym patronem prasowym Akcji Szkoła organizowanej przez Relpol oraz akcji EKO-KOS organizowanej przez firmę Kos Elektro System.
strzałka w dół na szarym tle