Dla niej

Burda

okladka

Więcej informacji
Harmonogram publikacji
2017
Język publikacji
polski
Kraj
PL
Typ publikacji

czasopismo

ISSN
0867-387X
Wydawca
Burda Media Polska Sp. z o.o.
Częstotliwość
miesięcznik (12 egz. w roku)
Dostępne prenumeraty
prenumerata cyfrowa papierowa      
Sprzedaż egzemplarzowa:
prenumerata cyfrowaNIE prenumerata cyfrowaNIE
prenumerata cyfrowa Czasopismo dostarczamy za granicę.
prenumerata cyfrowa Numery archiwalne dostępne w wersji cyfrowej.

Burda

Prenumerata krajowa

Prenumerata roczna
Prenumerata obejmuje 12 kolejnych egzemplarzy. Podana cena uwzględnia 31% rabatu! Cena egzemplarza wynosi 12.90 zł, w prenumeracie tylko 8.90 zł.

Wysyłka w cenie
106.80
154.80 zł
Zawiera 8% VAT
TANIEJ 31%
Rozpocznij od numeru

Prenumerata zagraniczna

Prenumerata zagraniczna roczna
Prenumerata obejmuje 12 kolejnych egzemplarzy. Podana cena obejmuje koszt prenumeraty i koszt przesyłki na obszarze całego świata.

Wysyłka w cenie
286.80
Zawiera 8% VAT
Rozpocznij od numeru

Opis

Jesteś kobietą elegancką, która lubi mieć wpływ nie tylko na to jaki krój mają jej ubrania, ale też i na inne szczegóły, takie jak dobór materiału, nitki i guzików? Szyjesz sama lub masz znajomą krawcową, która Twoje modowe marzenia zamienia w rzeczywistość? Jeśli tak, to magazyn Burda jest właśnie dla Ciebie! Magazyn Burda to autorytet w dziedzinie mody, synonim klasyki i dobrego smaku, kształtujący gusta. Szyte według Burdy modele zachwycają swoim szykiem, a zamieszczane do nich wykroje są niesamowicie precyzyjne. Wśród prezentowanych modeli każdy znajdzie coś dla siebie: stroje dla typowych sylwetek, ale także dla pań puszystych, osób niskiego lub wysokiego wzrostu, dla przyszłych matek, dla panów oraz dzieci. Proponowane w Burdzie stroje są szyte z nowoczesnych tkanin i dzianin oraz dziergane na drutach. Wewnątrz magazynu znajdziesz również inną tematykę, np. rubrykę Zdrowie i Uroda, a w niej wiele ciekawych tematów dotyczących problemów zdrowotnych i pielęgnacji urody. Magazyn prezentuje nowości kosmetyczne, trendy w makijażu i modne uczesania.
strzałka w dół na szarym tle