Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Winning - odpowiedzi
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
249
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
570,9 KB
Wydawnictwo:
Studio Emka
Data wydania:
2012-07
ISBN:
978-83-62304-97-4
ISBN (druk):
978-83-60652-09-1

Biznes

Winning - odpowiedzi

Autor: Jack Welch, Suzy Welch
Opis
W bestsellerze z 2005 roku Winning znaczy zwyciężać Suzy i Jack Welch stworzyli niespotykany tekst będący zarówno traktatem filozoficznym na temat podstawowych praktyk biznesowych oraz przejrzystym podręcznikiem napisanym z typową dla Jacka otwartością i optymizmem. Wydawało się, że po niej, odwołując się do słów Warrena Buffeta, „nie będzie potrzebna żadna więcej książka o zarządzaniu”.
Ale Winning ujawniła nienasycone pragnienia rozmawiania o pracy. Od chwili wydania Welchowie otrzymali dosłownie tysiące pytań od studentów college’ów przez doświadczonych menedżerów, po wybitnych szefów znanych korporacji i koncernów na szeroki zakres tematów – od przywództwa i globalnej konkurencji po radzenie sobie z bezkompromisowym szefem po budowanie zespołu. Właściwie padały pytania dotyczące dosłownie każdego aspektu biznesu i kariery zawodowej, często typowe, czasami zaskakujące, wiele ciekawych i wnikliwych. A wszystkie prosto z życia wzięte.
Winning – odpowiedzi podejmuje najważniejsze z nich i udziela otwartych, dosadnych odpowiedzi, które stanowią przedłużenie rozmowy podjętej przez Jacka i Suzy w Winning znaczy zwyciężać. Z całą pewnością dialog ten będzie zajmujący i pożyteczny dla wszystkich, którzy zajmują się ważna pracą polegającą na pomaganiu organizacjom w osiąganiu wzrostu i prosperity
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

33.00
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI