Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Ustawa o odnawialnych źródłach energii. Komentarz
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
552
Dostępne formaty:
EPUB
PDF
Rozmiar pliku:
1,2 MB
Wydawnictwo:
Wolters Kluwer
Data wydania:
2016
ISBN:
978-83-8092-434-5
ISBN (druk):
978-83-8092-246-4

Biznes

Ustawa o odnawialnych źródłach energii. Komentarz

Autor: Krzysztof Hajdrowski, Maciej Szambelańczyk
Opis
Publikacja zawiera kompleksowe omówienie przepisów ustawy o odnawialnych źródłach energii. Jest komentarzem obejmującym wszystkie dziedziny (branże) energetyki odnawialnej oraz odnoszącym się kompleksowo do nowych mechanizmów oraz instrumentów wspierających wytwarzanie energii elektrycznej, biogazu oraz ciepła w instalacjach OZE, w tym m.in.:
mechanizmów wsparcia dla wytwórców energii elektrycznej i biogazu w mikro-
instalacji,
tzw. net-meteringu,
wsparcia dla energetyki odnawialnej w okresie przejściowym.
Książka stanowi pierwsze tak gruntowne na rynku wydawniczym omówienie mechanizmów aukcyjnych, w tym zasad udziałów źródeł w nowym systemie, mechanizmów dopuszczania do udziału w akcji, sposobu ich przeprowadzania, rozstrzygania oraz rozliczeń.
Komentowane przepisy zostały przeanalizowane zarówno pod kątem praktycznym, jak i systemowo-prawnym, a podczas opracowywania zagadnień prawnych zadbano również o fachową konsultację w kwestiach technicznych.
Autorzy publikacji są specjalistami z zakresu energetyki i prawa energetycznego pracownikami naukowymi lub praktykami mającymi doświadczenie w realizacji projektów z zakresu energetyki odnawialnej.
Komentarz przeznaczony jest dla inwestorów branży odnawialnych źródeł energii oraz prawników zajmujących się obsługą prawną inwestycji w zakresie energetyki odnawialnej. Książka będzie przydatna także dla przedstawicieli przedsiębiorców, organów administracji publicznej oraz innych instytucji zainteresowanych prawnymi uwarunkowaniami energetyki odnawialnej w Polsce.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

249.00
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, PDF