Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Słownik kłopotliwych słówek w lekturach dla klasy 1 szkoły podstawowej
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
98
Dostępne formaty:
PDF
Rozmiar pliku:
3,7 MB
Wydawnictwo:
Shift-Enter
Data wydania:
2012-12-12
ISBN:
978-83-02-63935-07-8

Biznes

Słownik kłopotliwych słówek w lekturach dla klasy 1 szkoły podstawowej

Autor: Monika Guba
Opis
Słownik kłopotliwych słówek w lekturach dla klasy 1 szkoły podstawowej jest przeznaczony zarówno dla uczniów, jak i ich rodziców. W sposób zrozumiały dla 7-, 8-letniego dziecka tłumaczy trudne słownictwo, na jakie natknie się ono w trakcie czytania obowiązkowych lektur szkolnych.
Chodak, tygiel, hebel, kabatek, popręgi, rygiel, miech oraz fafoły – są to słowa-hasła, zawarte w lekturach dla klasy pierwszej szkoły podstawowej. Trudno oczekiwać, by nasze dziecko potrafiło te słowa skojarzyć z konkretnymi przedmiotami. Co więcej, wytłumaczenie znaczenia tych słów może sprawić trudności także nam – dorosłym.  Słownik kłopotliwych słówek ma to zadanie ułatwić – zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom.
Publikacja zawiera krótkie, proste i jak najbardziej obrazowe wyjaśnienia trudnych słówek z lektur szkolnych.  Wiele z nich zostało zilustrowanych materiałem fotograficznym. Co ważne,  żeby ułatwić dzieciom zadanie, wyrazy są zapisane w takiej formie, w jakiej występują w lekturach. Forma podstawowa każdego hasła  jest zapisana w nawiasach.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

13.53
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
PDF