Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Prawo pracy. Orzecznictwo
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
678
Dostępne formaty:
PDF
Rozmiar pliku:
3,6 MB
Wydawnictwo:
C. H. Beck
Data wydania:
2011
ISBN:
978-83-255-3139-3
ISBN (druk):
978-83-255-3138-6

Biznes

Prawo pracy. Orzecznictwo

Autor: Ludwik Florek
Opis
Seria podaje wybór orzeczeń wraz ze skróconym stanem faktycznym oraz argumentacją z uzasadnienia. Całość opatrzona jest indeksami: rzeczowym, chronologicznym oraz indeksem autorów glos i artykułów. Publikacje z tej serii są cennym uzupełnieniem podręczników. Stanowią niezbędną pomoc w trakcie pisania pracy magisterskiej oraz skuteczne narzędzie przy przygotowywaniu się do egzaminu na aplikację. Niniejszy Zbiór jest w założeniu Autorów uzupełnieniem uniwersyteckiego wykładu indywidualnego prawa pracy. Jest on adresowany zarówno do studentów prawa III–V roku studiów, chcących poszerzyć swoją wiedzę zdobytą w trakcie zajęć uniwersyteckich, jak i aplikantów oraz praktyków prawa. Praktyczne stosowanie przepisów indywidualnego
prawa pracy, przedstawione w niniejszym Zbiorze, może okazać się przydatne zwłaszcza dla osób przygotowujących się do egzaminów korporacyjnych, aplikantów oraz praktyków.
Tematyka orzeczeń obejmuje, z wyjątkiem zatrudniania młodocianych oraz układów zbiorowych pracy, zakres Kodeksu pracy. Autorzy – doktoranci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i praktycy starali się wybrać najciekawsze, z punktu widzenia zaprezentowanej przez Sąd tezy oraz metody argumentacji, orzeczenia w sposób, który służy wyjaśnieniu kluczowych zagadnień indywidualnego prawa pracy.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

89.00
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
PDF