Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Ochrona własności intelektualnej
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
185
Dostępne formaty:
EPUB
Rozmiar pliku:
3,5 MB
Wydawnictwo:
C. H. Beck
Data wydania:
2010
ISBN:
978-83-255-1611-6
ISBN (druk):
978-83-255-1611-6

Biznes

Ochrona własności intelektualnej

Autor: Grzegorz Michniewicz
Opis
Opracowanie ma charakter podręcznika akademickiego, zawiera podstawowe wiadomości z zakresu własności intelektualnej. Jest adresowane przede wszystkim do studentów szkół nieprawniczych, ale może zaciekawić również twórców, którzy bezpośrednio są zainteresowani ochroną swoich dzieł. Ponadto z pewnością każdy, kto korzysta z Internetu, powinien mieć podstawową wiedzę na temat zagrożeń, które może napotkać, gdyby chciał kopiować dane zamieszczone na serwerach.
Podręcznik zawiera nie tylko podstawowe informacje z zakresu własności intelektualnej, ale również rozszerza o interpretację prawa dotyczącą przepisów regulujących tę dziedzinę prawa. Niezależnie od tego w pracy przedstawiono normy, które chronią własność intelektualną, co może być pewnym ułatwieniem w podjęciu decyzji roszczeniowych osobom, których własność intelektualna została lub może być naruszona.
Praca składa się z dwóch w wyraźny sposób nierozdzielnych części – pierwsza dotyczy praw autorskich i praw pokrewnych, druga – ochrony własności intelektualnej w przemyśle (wynalazki, wzory przemysłowe, oznaczenia geograficzne, znaki towarowe itp.).
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

59.00
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB