Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Moc pragnienia. Tom I cyklu "Poza granicą zmysłów"
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
282
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
741,7 KB
Wydawnictwo:
Psychoskok
Data wydania:
2014-09-08
ISBN:
978-83-7900-250-4

Biznes

Moc pragnienia. Tom I cyklu "Poza granicą zmysłów"

Autor: J.M. Wajdenfeld
Opis
J. M. Wajdenfeld autorka książki "Moc pragnienia" pokusiła się o napisanie romantycznej, zabawnej i poruszającej opowieści. Jest to łącząca w sobie elementy romansu i horroru, pełna erotycznego napięcia historia niebezpiecznej fascynacji tym co tak naprawdę powinno przerażać i odstraszać. Tylko z pozoru zwykła historia, zwykłej trochę dziwnej dziewczyny, która na imprezie poznaje przystojnego bardzo pociągającego faceta. Bohaterowie powieści jednak nie są tak zwykli jak by się mogło wydawać…

Julia studiuje antropologię, wynajmuje mieszkanie z dwoma koleżankami, studia pochłaniają ją bez reszty, aż do momentu, kiedy wyciągnięta przez współlokatorki idzie na imprezę do klubu. Tam przykuwa jej uwagę niesamowicie seksowna para tańcząca, zachowująca się jakby świat należał tylko do nich.

Ciężko kogoś takiego zignorować, zwłaszcza gdy chłopak porzuca grupę znajomych, nawet swoją śliczną partnerkę, by właśnie nią - Julią się zainteresować…. To co dzieje się potem to szalony romans, bolesne kłopoty i poważne niebezpieczeństwo, w które pakuje się dziewczyna decydując na związek z Maksem. Zdecydowanie nie jest on zwykłym facetem.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

16.90
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI