Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Jak zwiększyć swoją siłę, czyli o skutecznej komunikacji w biznesie
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
210
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
868,8 KB
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Słowa i
Data wydania:
2012
ISBN:
978-83-63566-46-3

Biznes

Jak zwiększyć swoją siłę, czyli o skutecznej komunikacji w biznesie

Autor: Marta Makara-Studzińska
Opis
Książka wprowadza czytelnika w świat relacji międzyludzkich, z jakimi mamy do czynienia w pracy zawodowej. Zostały w niej przedstawione najważniejsze teorie i techniki służące skutecznej komunikacji we współczesnym świecie biznesu, przydatne każdemu niezależnie od stażu pracy i doświadczenia zawodowego, jak i pełnionej funkcji.

Budowanie i utrzymywanie satysfakcjonujących relacji z współpracownikami i klientami to podstawa sprawnego zarządzania, dlatego po książkę powinien sięgnąć każdy menadżer. Skuteczny szef musi umieć jasno się wypowiadać, aktywnie słuchać, dostrzegać ukryty sens wypowiedzi, wspierać, przekonywać i motywować do działania. Jak to wszystko osiągnąć? Trzeba efektywnie się komunikować!

Poprzez praktyczne wskazówki oraz przykłady z życia, czytelnik nauczy się:

budować dobre relacje, rozumieć intencje i zachowania drugiej strony, pokonywać pojawiające się trudności, przeobrażać konflikt w efektywną dyskusję. Pomimo tematyki biznesowej, książkę tę powinien przeczytać każdy – przecież komunikacja i budowanie relacji towarzyszy nam w każdym momencie życia.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

24.90
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI