Strona główna /
Katalog /
eBooki /
iPocketLanguage. Innowacyjny słownik niemiecko-polski
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
24
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
6,1 MB
Wydawnictwo:
Poligraf
Data wydania:
2015-02-03
ISBN:
978-83-63506-87-2
ISBN (druk):
978-83-7856-282-5

Biznes

iPocketLanguage. Innowacyjny słownik niemiecko-polski

Autor: Łukasz Przewoźnik
Opis
"Innowacyjny słownik niemiecko-polski. 100 najważniejszych słów z praktycznymi przykładami i zapisem wymowy" skonstruowany został na bazie metody zwanej mind mapping, którą wymyślili Tony i Barry Buzan. Została ona opracowana w celu kreatywnego tworzenia notatek, a służyć ma pobudzeniu obu półkul mózgowych. Współpraca półkul ma zaś zapewnić lepsze tempo nauki i zwiększenie jej efektywności.
Główną zasadą tworzenia map myśli jest rozlokowanie w centralnym miejscu rysunku, do którego dochodzą i z którego wybiegają linie przypominające konary drzewa. Rysunek zlokalizo- wany w najważniejszym polu powinien być pierwszym skojarzeniem, jakie nasunęło się osobie wykonującej mapę. Nie ma zatem symbolu uniwersalnego, jednego dla wszystkich odbiorców.
"Innowacyjny słownik niemiecko-polski" składa się więc z rysunków, gdzie w punkcie centralnym umieszczona została ramka, a w niej wyraz, oraz dwie „gałęzie” – wchodząca i wychodząca. Każde słowo, wyrażenie  czy zdanie przedstawione jest w dwóch wersjach, niemieckiej i polskiej.
"Innowacyjny słownik niemiecko-polski" skierowany jest do osób pragnących rozpocząć naukę języka i chcących w krótkim czasie opanować podstawowe słownictwo. Metoda, którą inspiruje się autor, gwarantuje szybki efekt.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

10.00
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI