Strona główna /
Katalog /
eBooki /
HR Business Partner. Koncepcja i praktyka
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
256
Dostępne formaty:
EPUB
PDF
Rozmiar pliku:
1,7 MB
Wydawnictwo:
Wolters Kluwer
Data wydania:
2016
ISBN:
978-83-8092-112-3
ISBN (druk):
978-83-8092-430-7

Biznes

HR Business Partner. Koncepcja i praktyka

Autor: Grzegorz Filipowicz
Opis
Koncepcja zmiany roli specjalistów HR w kierunku HR Business Partnerów jest rozwijana od pewnego już czasu. Wydaje się jednak, że dopiero teraz zdobyliśmy odpowiedni zakres wiedzy i doświadczeń pozwalający na przejście przez ten proces w optymalny sposób. Książka ta może być traktowana jako swoisty przewodnik dla tych osób i organizacji, które doszły już do wniosku, że odpowiednio prowadzona polityka personalna jest kluczowym czynnikiem sukcesu firmy, i szukają sposobów na wdrożenie najlepszych rozwiązań w tym zakresie. Nie jest to zatem wyłącznie omówienie koncepcji, lecz także - a może przede wszystkim - prezentacja wniosków z badań i najlepszych praktyk w możliwie jak najbardziej użyteczny sposób.
Opracowanie to powinno zainteresować wszystkie osoby, które kształtują czynniki wpływające na realizację strategicznych celów organizacji z wykorzystaniem jej najcenniejszego zasobu, jakim są sami pracownicy. Poruszono takie kwestie jak:
budowanie wysokoefektywnych organizacji,
kształtowanie kapitału ludzkiego zapewniającego stały rozwój firmy,
wdrażanie w organizacji roli HR Business Partnera,
wykorzystanie innowacyjnych narzędzi, sprawdzonych rozwiązań i najlepszych praktyk.
Lektura książki może przyczynić się do podjęcia kluczowych decyzji dotyczących zmiany funkcjonowania całego obszaru HR w organizacji.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

99.00
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, PDF