Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Homeopatia
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
36
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
1,1 MB
Wydawnictwo:
Novae Res
Data wydania:
2014-03-01
ISBN:
978-83-7942-080-3
ISBN (druk):
978-83-7942-079-7

Biznes

Homeopatia

Autor: Beata Moksa-Kwodzińska
Opis
Każdy człowiek choć raz w życiu zetknął się z homeopatią. Ta alternatywna metoda leczenia zyskała sobie wielu zwolenników – jako skuteczna i bezpieczna, można ją bowiem stosować nawet u alergików i małych dzieci.

Czym różni się od tradycyjnej medycyny? Jak mówi już sama nazwa – homeopatia to metoda zwalczająca „podobne podobnym”. Taka specyfika działania ma na celu pobudzenie sił obronnych organizmu, a w konsekwencji – pomoc w samodzielnym poradzeniu sobie z chorobą, bez ingerencji środków farmakologicznych, które prócz efektu leczniczego mogą wywoływać również wiele skutków ubocznych.

Autorka, bazując na ugruntowanej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, opracowuje kompleksy homeopatyczne na określone dolegliwości. Dzięki odpowiednim proporcjom działają one szybciej i skuteczniej niż znane nam leki homeopatyczne. Znakomite rezultaty lecznicze zostały wielokrotnie potwierdzone na przykładzie autorki oraz jej najbliższych, którym kompleksy homeopatyczne pomogły w zwalczeniu rozmaitych chorób, również w sytuacjach, kiedy kończyły się możliwości tradycyjnej medycyny.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

20.00
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI