Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Czekając na odkupienie
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
266
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
809,7 KB
Wydawnictwo:
Psychoskok
Data wydania:
2015-03-11
ISBN:
978-83-7900-338-9

Biznes

Czekając na odkupienie

Autor: Katarzyna Łochowska
Opis
„Czekając na odkupienie” Katarzyny Łochowskiej to wciągająca opowieść o miłości i zemście, które okazały się silniejsze niż śmierć.

Główna bohaterka to Cassandra, która w wyniku pewnego zdarzenia ucieka do Nowego Orleanu, by rozpocząć nowy etap życia. Po wielu perypetiach dziewczyna trafia do piekła, cofając się z czasów współczesnych do roku 451. Tam okazuje się, że w poprzednim wcieleniu Cassandra zabiła wojownika panujących wtedy Hunów. Dziewczyna została wcześniej przez niego zgwałcona. Dlatego teraz pragnie zemsty za cierpienie, które musi znosić. Demon przeszłości powrócił i dopomina się o jej duszę. Okazuje się, że nic nie dzieje się przypadkowo, a cała gra została zaplanowana przez samą Królową Piekła, w której dziewczyna ma odgrywać główną rolę. Cassandra zaczyna przyzwyczajać się do barbarzyńskiego stylu życia, ale Królowa ma wobec niej inny plan. Musi przebyć długą drogę, by wrócić do swoich czasów i wygrać walkę o własną duszę. Na jej drodze stają również krasnoludy, elfy i krwiożercze pająki. Czy barbarzyńca, którego kiedyś zabiła okaże się jej sojusznikiem czy wrogiem?

Akcja książki w zaskakujący sposób przenosi się z czasów bardzo odległych do współczesności. Okazuje się, że duch historii przez cały czas czuwa nad ludzkością.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

17.90
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI