Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Coaching Drogi
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
45
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
823,5 KB
Wydawnictwo:
Psychoskok
Data wydania:
2016-08-17
ISBN:
978-83-7900-627-4

Biznes

Coaching Drogi

Autor: Robert Kozłowski
Opis
„Coaching Drogi” Roberta Kozłowskiego to poradnik trenera biznesu, praktyka menadżera, coacha i doradcy. Twórcy programów szkoleniowych z zakresu przywództwa, coachingu i zarządzania sobą.

Coaching jest prostą i efektywną metodą rozwoju osobistego, gdzie klient i coach tworzą porozumienie, którego celem jest rozwój osobisty, rozwój zawodowy, poprawa efektywności działania, podniesienie kompetencji klienta, poszerzenie jego świadomości i przejęcia odpowiedzialności przez klienta za życie jakie tworzy. Jest to współpraca pomiędzy coachem a klientem indywidualnym lub firmą, aby osiągnąć rezultaty, jakich pragnie klient w biznesie jak i w życiu osobistym, realizując wyznaczone cele. Coach jest jak profesjonalny trener, który pomaga zidentyfikować problemy, wyzwania, ustalić cele i zachęcić do podejmowania działań oraz uaktywnić pełen potencjał, aby osiągnąć lepsze rezultaty.

Autor w sposób prosty i bardzo przystępny tłumaczy czym jest coaching. Umieszczone w książce zadania pozwalają na przećwiczenie zdobytej wiedzy. W ostatnim rozdziale pojawiają się wywiady z coachami, którzy osiągnęli kolejny etap swojego rozwoju i skutecznie prowadzą praktykę coachingową. To ogromna dawka inspiracji, zachęty i wiele przykładów do naśladowania.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

14.90
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI