Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Coaching
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
333
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
3,8 MB
Wydawnictwo:
GWP Gdańskie Wydawni
Data wydania:
2017
ISBN:
978-83-7489-713-6
ISBN (druk):
978-83-7489-704-4

Biznes

Coaching

Autor: Jenny Rogers
Opis
Nowa, rozszerzona edycja bestsellera!

• Czym jest coaching?
• Czym różni się od psychoterapii, poradnictwa psychologicznego czy mentoringu?
• W jaki sposób budować zaufanie podczas sesji?
• Jak ustalać realne cele?
• Jak stać się skutecznym coachem?

Publikacja zawiera najnowsze odkrycia neurobiologii i ich praktyczne zastosowanie w pracy coacha. Autorka oprócz przedstawienia teorii, podstawowych zasad i technik coachingowych, uwzględnia także praktyczne zagadnienia: budowanie zaufania pomiędzy coachem a klientem, ustalanie celów, stawianie wyzwań, a także praca z klientem przeżywającym traumę. Porusza takie kwestie jak etyka pracy, coaching przez telefon czy udzielanie informacji i rad na sposób coachingowy.
To książka dla praktyków, zawierająca cenne wskazówki poparte licznymi studiami przypadków i przykładami rozwiązywania różnych, nierzadko trudnych i skomplikowanych, problemów. Podsuwa liczne scenariusze i wytyczne, pomocne w codziennej pracy coacha.

Napisana w przystępny sposób jest znakomitym przewodnikiem po praktyce coachingowej - nieocenionym źródłem wiedzy i inspiracji, tak dla początkującego coacha, jak i doświadczonego, chcącego udoskonalić swój warsztat. To najbardziej obszerne i wyczerpujące wprowadzenie do tematyki coachingu.   Niewiele innych zajęć wpływa na rozwój wewnętrzny w takim stopniu, jak coaching. Co więcej – nigdy nie osiąga się w nim kresu możliwości. Jenny Rogers
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

59.90
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI