Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Ciemne strony kierowania
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
215
Dostępne formaty:
PDF
Rozmiar pliku:
1,3 MB
Wydawnictwo:
Placet
Data wydania:
2005
ISBN:
978-83-7488-005-3
ISBN (druk):
978-83-7488-99-2

Biznes

Ciemne strony kierowania

Autor: Waldemar Stelmach
Opis
O metodach i technikach kierowania napisano wiele książek. Wszystkie one koncentrują się na tym jak wykorzystać potencjał drzemiący w pracownikach dla realizacji celu działu, wydziału, firmy. Wszystkie zakładają, że zarządzający i wykonujący nie kierują się innymi motywami. Życie jednak jest bardziej skomplikowane. Po jednej i po drugiej stronie mamy do czynienia z ludźmi o odmiennych charakterach i temperamentach i ich wzajemne relacje są najczęściej dalekie od podręcznikowych. Dobrze więc byłoby zastanowić się nad tą ciemniejszą stroną tworzonych relacji.
Ta książka zwraca uwagę i opisuje te, niechętnie zauważane a stosowane w praktyce, metody i zachowania prowadzące do frustracji i łamania charakterów pracowników i zespołów.
Każdy z kierowników jest też kierowany i może spotkać go ten sam los jak jego podwładnego. Głównym celem tej książki jest więc spowodowanie refleksji nad swoim postępowaniem może nie zawsze uświadomionym. A też zwrócenie uwagi i pomoc diagnostyczna kierowanym w określeniu jak są traktowane.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

29.00
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
PDF