Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Choroba pierwszym krokiem do pełni zdrowia
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
146
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
PDF
Rozmiar pliku:
1,1 MB
Wydawnictwo:
Studio Astropsycholo
Data wydania:
2014-07-11
ISBN:
978-83-7377-701-9

Biznes

Choroba pierwszym krokiem do pełni zdrowia

Autor: Monika Godlewska
Opis
Choroba na ogół uznawana jest za coś złego. Tymczasem może się ona okazać impulsem do dokonania pozytywnych zmian w życiu każdego człowieka. Dzięki niej można zdiagnozować, co w naszej codzienności nie toczy się właściwym torem.

Jak przekonuje Autorka, każda choroba wynika z niedoskonałości pojawiających się na planie duchowym. Ciągłe niezadowolenie, toksyczne relacje i negatywne myśli najpierw wyniszczają nas na poziomie psychicznym, a następnie wywołują typowo fizyczne schorzenia. Teraz możesz jednak samodzielnie poradzić sobie z brakiem wewnętrznej harmonii i tym samym zlikwidować większość znanych medycynie chorób.

Autorka opiera się przy tym zarówno na swoim bogatym doświadczeniu, jak i terapeutycznym podejściu Berta Hellingera do różnych schorzeń. Tym samym podaje doskonałe sposoby na pokonywanie chorób – zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Dzięki niej pozbędziesz się lęku i osiągniesz wszystko, czego pragniesz. Najważniejsze jest jednak to, że uzyskasz całościowe zdrowie – fizyczne, duchowe i mentalne.

Choroba – Twoja szansa na prawdziwe uzdrowienie.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

19.10
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI, PDF