Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Brunatne sekrety
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
125
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
792,5 KB
Wydawnictwo:
Psychoskok
Data wydania:
2015-07-10
ISBN:
978-83-7900-375-4

Biznes

Brunatne sekrety

Autor: Dariusz Krzywdziński
Opis
„Brunatne sekrety” Dariusza Krzywdzińskiego to połączenie tajemniczej i mrocznej zagadki z przeszłości oraz współczesnej gonitwy za czarnymi charakterami.

Główny bohater powieści Andrzej Nowak jest dziennikarzem śledczym, który tropi afery i nie boi się zaglądać w najciemniejsze zakamarki. Na potrzeby artykułu rozpoczyna współpracę z dawnym kolegą ze szkolnej ławy, obecnie mieszkającym w Berlinie – temat dotyczy bowiem nie tylko półświatka grasującego w Polsce, ale również w Niemczech. Oprócz spraw zawodowych łączy ich także temat z przeszłości, ponieważ dziennikarz otrzymał po zmarłym dziadku tajemniczy list, w którym opisuje zagadkową sprawę wywozu skrzynek z zamku w Królewcu podczas II wojny światowej. Andrzej nie potrafi oprzeć się pokusie i postanawia zagłębić się w temat, tym bardziej, że dziadek w liście prosi, by fragment nieznanej dotychczas historii ujrzał światło dzienne.

W taki oto sposób mężczyźni rozpoczynają wędrówkę nie tylko po różnych krajach, ale przede wszystkim podróż w przeszłość, która okazuje się bardziej zaskakująca niż mogłoby się wydawać na początku.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

15.90
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI