Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Barwy miłości. Zatracenie
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
258
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
2,0 MB
Wydawnictwo:
Akurat
Data wydania:
2017-02-15
ISBN:
978-83-287-0538-8
ISBN (druk):
978-83-287-0536-4

Biznes

Barwy miłości. Zatracenie

Autor: Kathryn Taylor
Opis
Sophie Conroy reprezentuje interesy rodzinnego domu aukcyjnego i zabiega o lukratywny kontrakt w Rzymie. Profesor historii sztuki Matteo Bertani, którego tam poznaje, sprawia wrażenie wyjątkowo antypatycznego człowieka, ale Sophie nie może go ignorować, ponieważ znajomość z nim może okazać się dla niej bardzo przydatna. W miarę jak coraz częściej się spotykają, początkowa niechęć ustępuje miejsca zainteresowaniu, fascynacji, a wreszcie gorącej namiętności. Na przekór zdrowemu rozsądkowi dziewczyna daje się wciągnąć w romans, który zmieni jej dotychczasowe życie i postawi na głowie jej cały świat.

Wydaje się, że wszystko układa się jak najlepiej, lecz los płata Sophie okrutnego psikusa. Matteo niespodziewanie się od niej odsuwa. Dziewczyna nie wie, dlaczego tak się dzieje, choć przypuszcza, że przyczyna może kryć się w przeszłości mężczyzny i wiązać się z tragiczną śmiercią jego żony oraz tajemniczą blizną na jego piersi.

Czy Sophie pozna sekret Mattea? Czy uda jej się na nowo rozpalić gorące uczucie, które niespodziewanie ich połączyło? Ma na to mało czasu, bo powrót do Londynu jest coraz bliżej…
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

27.90
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI