Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Bankowość wczoraj i dziś
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
179
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
3,1 MB
Wydawnictwo:
Difin
Data wydania:
2014-02
ISBN:
978-83-7490-164-5
ISBN (druk):
978-83-7641-923-7

Biznes

Bankowość wczoraj i dziś

Autor: Małgorzata Białas, Zbigniew Mazur
Opis
We współczesnym świecie system bankowy jest w zasadzie najpoważniejszym elementem, który zapewnia prawidłowe funkcjonowanie gospodarki i stanowi podstawowe ogniwo pośredniczące w procesie wymiany pomiędzy dostawcami dóbr i usług a odbiorcami (konsumentami) tychże, zapewniając w sposób nieskomplikowany i bezpieczny przepływ pieniądza między stronami uczestniczącymi w tej wymianie. Zatem podstawowa znajomość struktury, organizacji i funkcjonowania systemu bankowego oraz jego uwarunkowań staje się konieczna, aby wszyscy uczestnicy tego systemu, zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby fizyczne, z pełną świadomością korzystali z usług oferowanych przez banki i umiejętnie wykorzystywali różne instrumenty finansowe dla realizacji postawionych sobie celów.

W książce przedstawiono problemy, na jakie napotykała bankowość od początku istnienia, aż do dnia dzisiejszego. Publikację wyróżnia przedstawienie ewolucji pewnych zagadnień, tak aby Czytelnik mógł zrozumieć kierunek zmian zachodzących w bankowości. Autorzy zaprezentowali tematy związane z bankowością w sposób kompleksowy, równocześnie zrozumiały i czytelny.

Z całą pewnością zainteresuje ona studentów uczelni zarówno ekonomicznych, jak i technicznych, słuchaczów studiów podyplomowych oraz wszystkich poszukujących informacji na temat współczesnej bankowości.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

40.00
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI