Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Bajeczki do poduszeczki
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
47
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
4,4 MB
Wydawnictwo:
Witanet
Data wydania:
2013-12-18
ISBN:
978-83-64343-21-6

Biznes

Bajeczki do poduszeczki

Autor: Halina Mrozińska
Opis
Halina Mrozińska urodziła się 19 czerwca 1932 roku w rodzinie znanego poznańskiego grafika i nauczycielki tańca towarzyskiego. Ukończyła szkołę plastyczną w Poznaniu i tu, oddając się artystycznym pasjom, spędziła prawie całe swoje życie. Będąc już na emeryturze przeniosła się do domku letniskowego. W ukochanym Imielnie, pomimo ciężkiej choroby, nadal malowała i pisałą. Na dwóch kolejnych wystawach prezentowała swoje prace malarskie i twórczość dla dzieci i dorosłych, udowadniając w ten sposób, że nigdy nie należy rezygnować ze swoich pasji.

Wielkim marzeniem Pani Haliny było, aby jej wiersze i bajki trafiły do rąk najmłodszych dzieci. Z wielką więc przyjemnością przekazujemy niewielką część  jej twórczości. Każdy wiersz zawiera morał, co czyni je atrakcyjnymi i wyjątkowymi. W czytelny i zrozumiały sposób z wolna otwiera się przed najmłodszymi świat, w który dopiero  wkraczają. Życzymy przyjemnej podróży po stronach książki, wszystkim tym, którzy zechcą ją otworzyć.

Halina Mrozińska odeszła 22 lutego 2013 roku pozostawiając to, co z największą przyjemnością pragniemy zaprezentować dzieciom, spełniając jej ostatnie marzenie.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

12.30
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI