Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Awensis
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
130
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
982,3 KB
Wydawnictwo:
Novae Res
Data wydania:
2015-03-01
ISBN:
978-83-7942-583-9
ISBN (druk):
978-83-7942-582-2

Biznes

Awensis

Autor: Wioletta Formela
Opis
Nieziemsko piękna Sami wiedzie spokojne i szczęśliwe życie u boku ukochanego męża Adama. Wie, że została przez swych obecnych rodziców adoptowana, nie ma jednak pojęcia, dlaczego jej prawdziwa matka pozostawiła ją w szpitalu zaraz po urodzeniu. Nie spędza jej to snu z powiek, ale pewnego dnia przybrana matka, zirytowana zbyt spokojną jej zdaniem naturą córki, porównuje ją do pokazywanych właśnie w telewizji Obcych, których wizyty na Ziemi relacjonuje się jak wydarzenia z życia gwiazd.

Sami postanawia na własne oczy zobaczyć istoty tak podziwiane przez Ziemian. Wybiera się do hotelu, gdzie przebywają, i z zaskoczeniem odkrywa, jak dobrze czuje się wśród nich. Nawiązuje wzrokowy kontakt z jednym z Awensis, ale przestraszona jego zainteresowaniem wychodzi. Ten jednak nie daje za wygraną…

„Awensis” to fantastyczna opowieść, która w kosmicznej scenografii próbuje stawiać uniwersalne dla wszystkich istot pytania o granice wolności, poszanowanie prawa do samostanowienia, a także o miłość, nieśmiertelność i cenę, jaką trzeba za te wartości zapłacić.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

22.00
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI