Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Apokalipsyda
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
88
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
748,8 KB
Wydawnictwo:
Novae Res
Data wydania:
2014-06-01
ISBN:
978-83-7942-354-5
ISBN (druk):
978-83-7942-353-8

Biznes

Apokalipsyda

Autor: Jacek Gretkowski
Opis
„NAUKĄ ŚWIATA NAZYWAM DOZNANIE, GDY ŚWIAT WIDZI DOBRO W SAMYM SZATANIE”.

Adam i Ela wspólnie, a zarazem oddzielnie starają poradzić sobie z trudami codzienności, a ponadto walczą w duchu o dominację pozytywnych uczuć i chcą wygrać to, co dla nich najważniejsze w życiu.

Kłopotem mężczyzny jest zrozumienie problemu matki, a poprzez to dotarcie do swojego prawdziwego ja, do uczucia miłości i spełnienia, zabranego w dzieciństwie i tak żarliwie poszukiwanego.

Powinowactwo kobiety splata ich drogi w tajemniczy sposób, ukazując jak wielką moc mają ludzkie uczucia i jakich wielkich poświęceń można dokonać za ich przyczyną.

Ostatnim wykładnikiem jest Robert – tajemniczy wytwór umysłu przemykający w prawdziwym świecie jako ktoś kogo znamy i jako ktoś komu ufamy. Prowadzi wydarzenia w sposób bliżej niezrozumiały, lecz posiadający bezkresny sens w dziejach ludzkości, nie tylko głównych bohaterów.

Jacek Gretkowski. Urodzony 5 stycznia 1983 roku. Od lat młodzieńczych do wieku dorosłego wieczny poszukiwacz i odkrywca natury – także ludzkiej. Realista potrafiący nagiąć zasady sprzeczności. Z zamiłowania filozof, teolog zainteresowany mechaniką świata i oddziaływaniem międzyludzkim. W życiu codziennym właściciel firmy remontowej oraz szczęśliwy mąż i ojciec.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

19.00
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI