Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Antynadwaga
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
146
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
3,4 MB
Wydawnictwo:
Psychoskok
Data wydania:
2015-11-09
ISBN:
978-83-7900-448-5

Biznes

Antynadwaga

Autor: Dr Andrzej Kondratyuk
Opis

„Antynadwaga” Andrzeja Kondratyuka to książka o tym jak schudnąć i co warto zmienić w diecie.

Dieta nie może opierać się na jednej zasadzie. Nieskuteczne okazały się próby ograniczenia węglowodanów lub tłuszczów, nie pomaga liczenie kalorii, indeksów, punktów. Człowiek je za dużo nie dlatego, że nie umie liczyć, ale dlatego, że często ma sytuacje stresowe i nie potrafi sobie z nimi poradzić.

Podstawową cechą opracowanego przez nas sposobu odżywiania się jest jego zmienny – wahadłowy charakter. W diecie wahadłowej stosujemy rotację produktów z różnych grup – węglowodanów, białek, warzyw i owoców. Aby doprowadzić do przyspieszenia trawienia na początku kuracji odchudzającej w pełni oddzielamy węglowodany (kaszę, ryż, ziemniaki, kukurydzę) od białek pochodzenia zwierzęcego (mięso, drób, ryby, ser żółty, twaróg, kefir, jogurt, jajka) i stosujemy te grupy produktów w różne dni.

Wahadłowa wersja odżywiania się jest najbardziej skuteczną metodą leczenia nadwagi i otyłości. Jest to model odżywiania się odwrotny od „naukowo” udowodnionego „zrównoważonego”. W takich właśnie zróżnicowanych warunkach aktywizują się enzymy spalające komórki tłuszczowe. W istocie chodzi tu o trening metabolizmu.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

24.90
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI