Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Amerykański sen
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
73
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
2,0 MB
Wydawnictwo:
Psychoskok
Data wydania:
2016-04-29
ISBN:
978-83-7900-563-5

Biznes

Amerykański sen

Autor: Michał Majewski
Opis
„Amerykański sen” Michała Majewskiego to zbiór 10 miniatur, których wspólnym mianownikiem jest miłość, zmysłowość, lecz także liryzm i ciepło, towarzyszące kochaniu oraz przemożny wpływ, jaki uczucie wywiera na życie człowieka, na to, iż pod jego wpływem gotów jest na wszystko.

W książce znajdziemy utwory stonowane, nastrojowe i klimatyczne, jak i pełne ognia i akcji, niczym filmy sensacyjne. Cechą charakterystyczną tej prozy jest zaskakiwanie, gdyż wiele rzeczy nie jest do końca oczywistych, są sprawy niedopowiedziane, dzięki czemu autor pozostawia czytelnikowi otwartą furtkę do własnych interpretacji. Michał Majewski w swoich opowiadaniach zgrabnie balansuje od nastrojów ciepłych i sielankowych, po te mroczne i odarte z magii, jaka towarzyszy uczuciu. Jednakże za każdym razem, już od pierwszych zdań wciąga w swój świat i trzyma w nim, aż do ostatniego słowa.

Znakomita proza dla miłośników głębokich, przemyślanych historii, wielopłaszczyznowych i niejednoznacznych. Książka stanowi barwną całość, gdzie każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

15.90
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI