Strona główna /
Katalog /
eBooki /
Absolwenci
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
470
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
702,3 KB
Wydawnictwo:
Albatros
Data wydania:
2016-06-24
ISBN:
978-83-7985-340-3
ISBN (druk):
978-83-7985-856-9

Biznes

Absolwenci

Autor: Erich Segal
Opis
Znakomita powieść obyczajowa autora takich bestsellerów, jak 'Ostatni akord', czy 'Akty wiary', wciągające studium ludzkich ambicji, pragnień oraz zderzenia marzeń z brutalną rzeczywistością.
Harvard, jedna z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie. Na zjeździe absolwentów rocznika 1958 spotyka się pięciu mężczyzn, niegdyś wybitnych studentów, teraz dorosłych ludzi. Uroczystości są okazją, by porównać osiągnięcia, dokonać resume, pochwalić się sukcesami. Co pozostało z pełnych ambicji i wiary młodzieńców? I jaką cenę przyszło im za płacić za realizację najskrytszych marzeń.
Powieść Segala jest obszerną kroniką życia kilku rodzin, które możemy obserwować na przestrzeni ćwierćwiecza, opowieścią o poszukiwaniu prawdy o sobie, zagubieniu i o tym, jak trudno jest żyć z piętnem sukcesu. Z właściwą sobie wnikliwością autor obnaża sekrety bohaterów, uwielbianego przez kobiety milionera Danny'ego, nieśmiałego i spolegliwego Andrew oraz innych, by ukazać ich niekończącą się walkę z rzeczywistością i zadać ważkie pytanie - jak daleko wolno się posunąć, by odnieść sukces, nie gubiąc po drodze tego, co najważniejsze.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

31.90
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI