Strona główna /
Katalog /
eBooki /
A suknię ślubną kupiłam w Suzhou. Codziennik chiński
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
358
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
17,0 MB
Wydawnictwo:
Novae Res
Data wydania:
2013-01
ISBN:
978-83-7722-939-2
ISBN (druk):
978-83-7722-938-5

Biznes

A suknię ślubną kupiłam w Suzhou. Codziennik chiński

Autor: Emilia Witkowska-Nery
Opis
„Codziennik chiński” zadziwia najpierw tym, że w okresie kiedy dominuje przedstawianie świata z pomocą kamery telewizyjnej i kolorowych widoków, Emilia Witkowska Nery postanawia posłużyć się formą dziennika. I robi to w tak interesujący sposób, że otrzymujemy jeden z najciekawszych, a może nawet najciekawszy i najbardziej prawdziwy obraz współczesnych, tak mało ciągle znanych, dla wielu egzotycznych, dla innych groźnych jako nowe światowe mocarstwo, Chin.

Chin widzianych właśnie na co dzień, od środka, bez makijażu, ale i bez politologicznych uprzedzeń i publicystycznych uogólnień.

- Zdzisław RomanowskiEmilia Witkowska Nery - z wykształcenia biotechnolog, obecnie w trakcie doktoratu z chemii. Dzięki studenckiej organizacji IAESTE, podczas studiów autorka wyjechała na dwa dwumiesięczne staże do Brazylii i Chin. Owocem pierwszego wyjazdu jest związek z Leandrem, Brazylijczykiem, o którym będzie mowa w tej książce, a następstwem podróży do Kraju Środka niniejsze zapiski. W dzienniku znajdą Państwo opisy życia codziennego, miejscowej kuchni, wyprawy do Szanghaju, Pekinu, Suzhou, nad Jezioro Tysiąca Wysp i na górę Huang Shan. Przejadą Państwo 1600 km na twardych siedzeniach, odwiedzą plantację herbaty, pośpiewają na karaoke, dowiedzą się, kim jest Śliwek i zaprzyjaźnią z Królową, Li Klusek i panną Mu.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

28.00
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI