Strona główna /
Katalog /
eBooki /
50 na 50
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
357
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
1,3 MB
Wydawnictwo:
Relacja/Mamania
Data wydania:
2016
ISBN:
978-83-65087-55-3

Biznes

50 na 50

Autor: Sharon Meers, Joanna Strober
Opis
„50 na 50” to wyjątkowa książka, która pokazuje, jak ważny jest i podział obowiązków rodzicielskich, i równowaga między życiem rodzinnym a zawodowym. Wywiady z rodzicami i pracodawcami, ankiety wśród pracujących matek, drobiazgowy przegląd badań psychologicznych i socjologicznych – wszystko to pozwoliło odkryć, że kiedy oboje rodzice pracują, to zyskują na tym wszyscy: dzieci, mężowie i żony.
Sharon Meers i Joanna Strober to zaangażowane zawodowo żony i matki. Doskonale znają problemy współczesnych rodziców, którzy próbują pogodzić pracę z życiem rodzinnym. REKOMENDACJE: Wiemy już, że kobiety potrafią robić to, co mężczyźni, ale nadal nie zrozumieliśmy, że mężczyźni potrafią robić to, co kobiety.   Gloria Steinem, dziennikarka i feministka   Ta książka zmieniła nasze życie. Korzystałam z niej także, pisząc „Włącz się do gry”. Podziwiam podejście Sharon i Joanny – oparte na badaniach i opiniach ekspertów: od największych autorytetów w dziedzinie rozwoju dziecka,
przez dyrektorów najlepszych szkół biznesu i doświadczonych psychologów pracujących z parami.
Sheryl Sandberg, szefowa operacyjna Facebooka
Po lekturze tej książki może rozkwitnąć zarówno Twoja kariera, jak i związek. Połączenie pracy i macierzyństwa z wykorzystaniem metody 50 na 50 da Ci więcej pieniędzy, sukcesów i szczęścia w małżeństwie. Zrób eksperyment i sprawdź, co dobrego metoda 50 na 50 przyniesie Tobie i Twojej rodzinie.
Marta Waszczuk, coach i autorka książki „Mamy, wracamy”
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

34.90
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI