Strona główna /
Katalog /
eBooki /
4 pustynie. Biegnij i znajdź własną drogę
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
138
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
15,9 MB
Wydawnictwo:
Agora
Data wydania:
2016-09-05
ISBN:
978-83-268-1889-9

Biznes

4 pustynie. Biegnij i znajdź własną drogę

Autor: Daniel Lewczuk
Opis
Wadi Rum, słynna pustynna dolina w Jordanii znana z udawania kosmicznych krajobrazów w „Marsjaninie”. Pustynia Gobi z eurazjatyckim biegunem niedostępności. Chilijska Atacama, która atakuje przybyszów chorobą wysokościową i uchodzi za jedno z najsuchszych miejsce na Ziemi. Antarktyda – żeby się na nią dostać, trzeba opłynąć przylądek Horn, wokół którego wiedzie najtrudniejsza morska trasa świata. Przebiegnięcie tych czterech pustyń to ekstremalny wyczyn. W dodatku Daniel Lewczuk dokonał tego w ciągu jednego roku, a zanim stanął do zawodów, prowadził statyczne życie mieszczucha, które zakłócała mu tylko… własna tusza. 185 centymetrów wzrostu i 116 kilogramów – coś wreszcie należało z tym zrobić. Oczywiście, by pozbyć się zbędnych kilogramów nie trzeba od razu zaczynać morderczego biegu po czterech pustyniach, ale w Danielu tkwiła potrzeba wielkiej przygody. Tkwi w niemal każdym z nas? Jasne, ale nie każdy jest tak zdeterminowany, by ją przeżyć!
„4 pustynie” to barwna opowieść o Wielkiej Przygodzie oraz imponującej sile ciała i harcie ducha. Każdemu z nas da do myślenia. Bez obawy jednak : nie jest to kolejny irytujący poradnik o tym, jak być doskonałym, bo… nikt nie jest!

O Autorze: Daniel Lewczuk (ur. 1975) – przedsiębiorca i ultramaratończyk. Działa w branży executive serach, co oznacza, że zajmuje się obsadzaniem stanowisk kierowniczych w firmach z Polski i Europy. Anioł biznesu, inwestor i mówca motywacyjny.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

29.99
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI