Strona główna /
Katalog /
eBooki /
2049
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
193
Dostępne formaty:
EPUB
MOBI
Rozmiar pliku:
1,0 MB
Wydawnictwo:
Novae Res
Data wydania:
2015-04-01
ISBN:
978-83-7942-521-1
ISBN (druk):
978-83-7942-520-4

Biznes

2049

Autor: Rafał Cichowski
Opis
Wyobraź sobie, że już nigdy nie musisz się martwić o pieniądze. Twoja praca jest czystą przyjemnością, a twoje życie niekończącym się pasmem sukcesów. Mieszkasz w największym, najbardziej zaawansowanym technologicznie mieście na świecie, kilometr nad ziemią, skąd rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na wszystkich tych nieszczęśników daleko w dole, którzy muszą brać kredyty i stać w korkach.

Wyobraź sobie, że za chwilę do nich dołączysz.

Robert Welkin nie jest przygotowany na to, co czeka go poza murami Ketry. Całe życie spędzone w kokonie perfekcyjnie zorganizowanego systemu nie pozwoliło mu wyrobić w sobie instynktu przetrwania. Ale Robert nie zamierza się poddawać. Wspierany przez przydzieloną z urzędu psychoterapeutkę podejmie próbę uporządkowania swojego życia… i zrobi to w najgorszy z możliwych sposobów.

„2049” to inteligentna i oryginalnie napisana proza, która bawi się konwencjami i porusza poważne tematy, unikając przy tym patosu i moralizatorstwa. To świat absurdalnych reality shows, wirtualnych celebrytów, taniej rozrywki i jeszcze większych podziałów społecznych, w którym zapewne odnajdziemy się szybciej, niż sugeruje to tytuł powieści.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

24.00
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
EPUB, MOBI