Strona główna /
Katalog /
eBooki /
1000 drinków i kotajli
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

ebook

Liczba stron
401
Dostępne formaty:
PDF
Rozmiar pliku:
29,7 MB
Wydawnictwo:
SBM
Data wydania:
2014-04-01
ISBN:
978-83-7845-687-2

Biznes

1000 drinków i kotajli

Autor: Anna Kowalczyk
Opis
Tęcza kolorów, karuzela smaków oraz wulkan przyjemności – i to wszystko zamknięte w jednej szklance. Nie musisz już wychodzić z domu, by delektować się smakiem rozmaitych drinków – możesz przygotować je sam.
Przyrządzone z tradycyjnych i najlepszych alkoholi drinki zmieszane z owocami, sokami, odpowiednimi przyprawami, mogą stać się rajem smaków i doznań estetycznych dla każdego, kto tylko zechce zgłębić arkana miksologii. Tajemnica dobrze przyrządzonego drinka tkwi w doborze składników i odpowiednich proporcjach. Opanowanie sztuki łączenia komponentów pozwoli serwować klasyczne drinki oraz tworzyć zupełnie nowe i oryginalne smaki.
Prezentowana książka to zbiór receptur na 1000 znakomitych drinków i koktajli, których smak i wygląd zachwycą nawet najbardziej wymagających smakoszy. Receptury zostały podzielone na sześć grup, w zależności od alkoholu bazowego. W książce znalazły się również przepisy na drinki bezalkoholowe. Przystępne opisy ułatwią wykonanie każdego napoju, a efekt będzie oszałamiający zarówno pod względem smaku, jak i wyglądu.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

49.95
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
PDF