Strona główna /
Katalog /
Audiobooki /
Postanowienia Noworoczne dla Dzieci
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

audiobook

Czas trwania:
53.47 min
Dostępne formaty:
MP3
Rozmiar pliku:
49,0 MB
Wydawnictwo:
The Black Horse
Data wydania:
2016
ISBN:
978-83-65391-32-2

Biznes

Postanowienia Noworoczne dla Dzieci

Autor: Angelika Maria Talaga (Gąsior)
Opis
Kurs ten przeznaczony jest dla rodziców, którzy chcą by w Nowym Roku ich rodzina weszła na nowy poziom rozwoju. Kto powiedział, że tylko na siłowniach widać styczniowe efekty postanowień noworocznych?

O czym będzie mowa w kursie? O tym jakie postanowienia noworoczne mogliby (a czasem nawet powinni) postawić przed sobą rodzice małych dzieci, by w nowym roku usprawnić funkcjonowanie całej rodziny i uszczęśliwić swoje pociechy. O tym jaką rolę postanowienia noworoczne pełnią w życiu zarówno dorosłych, ale przede wszystkim tych najmłodszych dzieci. O tym, jak wdrożyć dzieci w tradycje postanowień noworocznych i jak uniknąć typowych błędów. Poznasz również prostą zabawę, która pozwoli Ci poznać ambicje i marzenia swoich dzieci. Po co to wszystko?

Chyba każdemu rodzicowi zależy na rozwoju dziecka. I większość z nas wierzy w to, że nasze dzieci mogą osiągnąć naprawdę bardzo wiele. Skoro więc dorośli mogą wykorzystać symboliczne wejście w Nowy Rok jako okazję do rozwoju i samodoskonalenia, taki sam efekt możemy uzyskać dla dzieci!

Kurs przygotowała Angelika M. Talaga autorka “Strategii wychowania Przedsiębiorczego Dziecka”, blogerka parentingowa i trener rodziców w firmie Godmother Sp. z o.o.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

21.90
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
MP3