Strona główna /
Katalog /
Audiobooki /
Paradoks Marionetki: Sprawa Klary B.
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

audiobook

Czas trwania:
455.07 min
Dostępne formaty:
MP3
Rozmiar pliku:
314 MB
Wydawnictwo:
Genius Creations
Data wydania:
2016-09-12
ISBN:
978-83-7995-189-5
ISBN (druk):
978-83-7995-066-9

Biznes

Paradoks Marionetki: Sprawa Klary B.

Autor: Anna Karnicka
Opis
Klara Berg nie żyje. Została brutalnie zamordowana w podejrzanych okolicznościach. Tylko dziewiętnastoletni Martin Lubovic może rozwikłać zagadkę śmierci swojej najlepszej przyjaciółki. Wszystkie tropy prowadzą do Praskiej Szkoły Lalkarzy, prestiżowej uczelni, do której Martin złożył podanie i będzie zdawał egzaminy.

W trakcie prywatnego dochodzenia Lubovic odkrywa mroczne i przerażające oblicze Pragi. Jego rodzinne miasto zamieszkują ludzie obdarzeni talentami magicznymi i istoty z Drugiej Strony, zarówno te dobre, jak i złe.

Martin poznaje nowych przyjaciół, którzy pomogą mu zmierzyć się z rzeczywistością i pogodzić się ze stratą. To jednak nie historia Klary okaże się największą zagadką, a przyszłość samego Lubovica.

Mroczna i przerażająca opowieść o przyjaźni i poświeceniu, nie tylko dla nastoletnich czytelników. Jeśli kochaliście Harrego Pottera, to polubicie Martina Lubovica.

W książce Anny Karnickiej jest wszystko, co powinno znaleźć się w dobrej powieści. dla młodzieży – przygoda, zagadki, niebanalni bohaterowie. Jednocześnie autorka nie pozwala sobie na popadanie w schematy, a jej historia to nie cukierkowa opowiastka, w której wszyscy żyją długo i szczęśliwie. Magdalena Kubasiewicz, autorka Spalić wiedźmę, Wiedźma Jego Królewskiej Mości

Ci, którzy pokochali Harry’ego Pottera, znajdą w „Paradoksie marionetki” coś dla siebie: świat pełen malowniczych zakątków i tajemnic oraz wyrazistych i ciekawych młodych bohaterów. Napotkamy tu magiczne przejścia do innych światów, nastrojowe puby i herbaciarnie, a także uczelnię, która stwarza zagrożenie dla zdrowia i życia studentów. A wszystko to osnute atmosferą Pragi, zanurzone w legendach i wspaniale wykorzystanych aluzjach do tekstów kultury popularnej. Prawdziwa czytelnicza przyjemność! Marta Kładź-Kocot, autorka powieści Noc kota, dzień sowy
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

29.99
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
MP3