Strona główna /
Katalog /
Audiobooki /
Naznaczeni śmiercią
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

audiobook

Czas trwania:
864.48 min
Dostępne formaty:
MP3
Rozmiar pliku:
810,3 MB
Wydawnictwo:
Jaguar
Data wydania:
2017-01-18
ISBN:
978-83-7686-541-6

Biznes

Naznaczeni śmiercią

Autor: Veronica Roth
Opis
Każdy człowiek ma jakąś przyszłość, ale nie każdy ma los.     Na planecie, gdzie rządzi przemoc i zemsta, w galaktyce, gdzie tylko niektórych spotyka dobry los, każdy rozwija swój własny dar, wyjątkową moc przeznaczoną do kształtowania przyszłości. Wielu odnosi z tego spore korzyści, ale nie Akos i Cyra – ich dary czynią ich podatnymi na kontrolę innych. Czy mogą odzyskać swoje dary, swoje losy i swoje życia, a także zmienić równowagę sił w tym świecie?

Cyra jest siostrą brutalnego tyrana, który rządzi ludźmi Shotet. Jej obecny dar przynosi ból i moc – i to jest to, co czyni jej brat – używa jej do torturowania swoich wrogów. Ale Cyra jest kimś więcej niż tylko ostrzem w dłoni swojego brata. Jest zwinna i szybka – a co najważniejsze, jest sprytniejsza niż podejrzewa jej brat.

Akos pochodzi z miłującego pokój narodu Thuve, a jego lojalność wobec rodziny nie zna granic. Chociaż chroni go jego wyjątkowy dar, któregoś razu Akos i jego brat zostają porwani przez wrogich żołnierzy Shotet. Akos jest zdesperowany, aby utrzymać swojego brata przy życiu. Niezależnie od ceny. Kiedy Akos wchodzi do świata Cyry, wrogość pomiędzy ich krajami i rodzinami wydaje się być nie do pokonania. Muszą zdecydować się na wzajemną pomoc, aby przetrwać – inaczej zniszczą siebie nawzajem.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

34.90
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
MP3