Strona główna /
Katalog /
Audiobooki /
Ego vs Ja. Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

audiobook

Czas trwania:
306.97 min
Dostępne formaty:
MP3
Rozmiar pliku:
703 MB
Wydawnictwo:
E-bookowo
Data wydania:
2017-08
ISBN:
978-83-65590-00-8

Biznes

Ego vs Ja. Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość

Autor: Dawid Piątkowski
Opis
Gdy myślę o przyszłości, wyobrażam sobie siebie u schyłku życia zadającego pytanie: Jak chciałbym zostać zapamiętany? Potem działam. — D. Piątkowski

Wierzę, że osiąganie wybitnych rzeczy to kwestia wyboru. Odkąd podjąłem tę decyzję, osiągnąłem w ciągu dwóch lat więcej niż większość ludzi przez całe życie. Każdego dnia musiałem mierzyć się z samym sobą, pokonywać autodestrukcyjne myśli, emocje i nawyki – napędzane przez ego. Zwyciężając wewnętrzną wojnę zrozumiałem, że to, kim jestem, jakie mam umiejętności i co osiągnę zależy tylko i wyłącznie ode mnie.

Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość.

Dziś wiem, że każdy ma w sobie moc, by wieść nadzwyczajne życie. Wiem, bo sam osiągnąłem wiele sukcesów. Wiem, bo zrealizowałem je świadomie i z premedytacją. Wierzę, że książka ta pomoże i Tobie to zrozumieć, a przede wszystkim pozwoli Ci uwierzyć w siebie. Mam ogromną przyjemność i zaszczyt podzielić się w tej książce wskazówkami oraz moją drogą do sukcesu osobistego, duchowego i finansowego.

Jeżeli gdzieś głęboko wierzysz, że musi być coś więcej niż zwykłe życie i stać Cię na więcej – ta książka jest dla Ciebie.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

39.00
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
MP3