Strona główna /
Katalog /
Audiobooki /
Cztery obsesje wyjątkowego szefa. Opowieść o przywództwie
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

audiobook

Czas trwania:
248.63 min
Dostępne formaty:
MP3
Rozmiar pliku:
234,9 MB
Wydawnictwo:
MT Biznes
Data wydania:
2017-08-25
ISBN:
978-83-8087-254-7

Biznes

Cztery obsesje wyjątkowego szefa. Opowieść o przywództwie

Autor: Patrick Lencioni
Opis
Patrick Lencioni przedstawia jeszcze jedną opowieść o przywództwie, której każdy element jest równie porywający i pouczający, jak wszystkie poprzednie.
Tym razem Lencioni skupia się na kluczowej roli przywódcy w budowaniu zdrowej organizacji – często pomijanym, a niezwykle istotnym elemencie życia biznesowego, będącym podstawą trwałego sukcesu.
Czytelnicy mogą poznać historię intrygi korporacyjnej, w której Rich O’Connor, fikcyjny dyrektor naczelny firmy konsultingowej z branży technologicznej, Telegraph Partners, napotyka wyzwanie tak wielkie, że może ono zachwiać jego firmą, karierą i wszystkim, co uważa za ważne w byciu wyjątkowym przywódcą.
***
Opowiadając tę historię, Lencioni zręcznie pomaga czytelnikowi zrozumieć rozbrajającą prostotę i potęgę tworzenia zdrowej organizacji i ujawnia cztery kluczowe dyscypliny, których należy przestrzegać, by to osiągnąć.
Po raz kolejny Lencioni przynosi nam naprawdę porywającą opowieść z potężnym i zapadającym w pamięć przesłaniem dla wszystkich, którzy starają się być nadzwyczajnymi przywódcami. Następna wspaniała lektura od Lencioniego! Równie przyjemna w czytaniu, co odkrywcza.
John J. Donahoe, dyrektor zarządzający na cały świat w Bain & Company, Inc.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

29.90
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
MP3