Strona główna /
Katalog /
Audiobooki /
Credo. Tom 3
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

audiobook

Czas trwania:
77.7 min
Dostępne formaty:
MP3
Rozmiar pliku:
62,3 MB
Wydawnictwo:
RTCK
Data wydania:
2016
ISBN:
978-83-64855-14-6
ISBN (druk):
978-83-937113-0-7

Biznes

Credo. Tom 3

Autor: Michał Olszewski SCJ
Opis
Wielkiej teologii tu nie znajdziecie – uśmiecha się Ks. Michał wprowadzając w trylogię CREDO.
Bo o wielkich sprawach: Bogu, Kościele, śmierci, cudach i zmartwychwstaniu można mówić prosto i przystępnie. A nawet trzeba.


Ks. Michał Olszewski SCJ tajemnice wyznania wiary przestawia barwnie, jasno i z humorem. Wyjaśniając dogmaty posługuje się prostymi przykładami z życia codziennego, a także niezwykłymi historiami ze swojej posługi egzorcysty. Przybliża nam świat, który do tej pory mógł wydawać się bardzo odległy.

Każdy z tomów Credo to zaproszenie do spotkania z Żywymi Postaciami obecnymi w wyznaniu wiary.

I tom wprowadza w zagadnienie, co znaczy wierzyć w Boga Ojca i Jezusa Chrystusa oraz czym jest tajemnicza cecha każdego człowieka – „Capax Dei”

II tom to porywająca historia wcielenia Boga, Jego niezwykłej Matki, świętych, Kościoła oraz działającego poza wszelkimi schematami Ducha Świętego.

III tom to dotknięcie spraw, obok których nikt, nawet człowiek niewierzący, nie może przejść obojętnie: śmierci, Sądu Bożego, nieba i piekła. To także szczere wejście w temat: czym Kościół Katolicki jest naprawdę i jak pokochać go dziś – w XXI wieku?

W końcu to historia o naszym buncie i odpowiedzialności względem obdarowania, które otrzymaliśmy od Boga w chwili stworzenia.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

25.00
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
MP3