Strona główna /
Katalog /
Audiobooki /
Angielski dla rodziców. Na wakacje - audiobook. deDOMO
okladka
Język publikacji
PL
Typ publikacji

audiobook

Czas trwania:
155.15 min
Dostępne formaty:
MP3
Rozmiar pliku:
110,6 MB
Wydawnictwo:
Lingo
Data wydania:
2011
ISBN:
978-83-62671-63-2
ISBN (druk):
978-83-62671-09-0

Biznes

Angielski dla rodziców. Na wakacje - audiobook. deDOMO

Autor: Małgorzata Życka, Anna Śpiewak
Opis
Jesteś rodzicem? Znasz choć trochę angielski? Chcesz pomóc swojemu dziecku w nauce języka, a nie wiesz jak? Angielski metodą deDOMO jest właśnie dla Ciebie. deDOMO to: edukacja, motywacja i interakcja rodzic – dziecko.
Głosem taty mówi rodowity Brytyjczyk, a głosami mam i dzieci mówią Polacy. To celowy zabieg – „nie bójmy się mówić w obcym języku” ośmielają całą rodzinę twórcy deDOMO. Jest to rozwiązanie unikatowe na rynku publikacji audio do nauki języków.

Wyjazdowy audiobook: urlopowy niezbędnik i konwersacje 150 minut nagrań całego wakacyjnego przewodnika językowego ponad 70 dialogów i kilkaset przykładów wymowy słówek z tłumaczeniami nagrania z udziałem native speakera, polskich rodziców i dzieci do słuchania i nauki: w podróży, w samochodzie, w domu i w hotelu, w górach i nad morzem
Inicjatywa edukacyjna deDOMO to pierwszy projekt wydawniczy i szkoleniowy stworzony od początku z myślą o rodzicach. Twórcy deDOMO, dr Grzegorz Śpiewak, anglista i metodyk z wieloletnim doświadczeniem i Marek Jannasz, wydawca publikacji edukacyjnych, jak również współpracujący z nimi autorzy, redaktorzy i konsultanci, sami są rodzicami i właśnie dla rodziców stworzyli pierwszą serię publikacji do nauki angielskiego w domu.
Partnerzy edukacyjni projektu Angielski dla rodziców to m.in.: British Council Poland, Uniwersytet Dzieci, Stowarzyszenie na Rzecz Jakości Nauczania Języków Obcych PASE.
strzałka w dół na szarym tle

Cena:

32.90
Zawiera 23% VAT
Dostępne formaty
MP3